Titles you rated
Dark CityRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
A Scanner DarklyRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 2.0
DreddRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 1.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0