Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0