Titles you rated
Rough CutRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.5
PersepolisRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5