Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
UpRated ★ 1.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
9Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.5