Series
Ratings
17
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5