Series
Ratings
26
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0