Titles you rated
- Country PrincessRated ★ 4.0
White LiesRated ★ 3.0- One of A PairRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 4.0- Paper CraneRated ★ 3.0
- RNARated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0- TruthRated ★ 4.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Glory JaneRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5