Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5