Titles you rated
Mr. GoRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5