Series
Ratings
16
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5