Titles you rated
Goblin SlayerRated ★ 5.0
Goblin Slayer ⅡRated ★ 5.0
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 4.0
Re:MonsterRated ★ 3.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 2.5
An Archdemon's Dilemma: How to Love Your Elf BrideRated ★ 3.5
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 3.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.5
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 2.5
No Longer Human…In Another WorldRated ★ 3.0
Negative Positive AnglerRated ★ 4.5
The Healer Who Was Banished From His Party, Is, in Fact, the StrongestRated ★ 2.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 4.0
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 4.0
Beheneko: The Elf-Girl's Cat Is Secretly an S-Ranked Monster!Rated ★ 2.5
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 4.0
The Unaware Atelier MasterRated ★ 3.0
The Water MagicianRated ★ 4.0