Movies
Ratings
19
FrankRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.5