Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0