Movies
Ratings
152
Love, LiesRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.5