Titles you rated
Big FishRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
NopeRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
Noodle FishRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Me and MeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0