Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0