Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
1917Rated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
BorderRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Art of FightingRated ★ 2.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 0.5
Jenny, JunoRated ★ 0.5
The ThroneRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0