Series
Ratings
19
Demon SlayerRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0