Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0