Movies
Ratings
407- PilotRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
RiverRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0