Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 3.0