Titles you rated
War HorseRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0