Series
Ratings
72
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0