Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Children of the SeaRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5