Movies
Ratings
668
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Late NightRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
This Changes EverythingRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5