Series
Ratings
15
Alone in LoveRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5- VirtueRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0