Titles you rated
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Good BoyRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 3.5