Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 0.5
FuryRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5