Movies
Ratings
24
Railroad ManRated ★ 4.5
Honokaa BoyRated ★ 4.5
GlassesRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5