Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 2.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.0
PunchRated ★ 1.0
JokerRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5