Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0