Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0