Movies
Ratings
273
DuneRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.5
SawRated ★ 2.0