Series
Ratings
14
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0