Titles you rated
The HolidayRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.5