Movies
Ratings
15
TakenRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
SickoRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5