Series
Ratings
134
Squad 38Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0