Series
Ratings
13
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
AliceRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0