Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0- CELEBRATE DANCE WITH THE PARIS OPERA BALLETRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0