Movies
Ratings
1097
A Man and a WomanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.0
Crimson PeakRated ★ 1.0
Self/lessRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5