Series
Ratings
51
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
School 4Rated ★ 1.0- School 3Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5- School 2Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- School Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0