Movies
Ratings
14
Despicable MeRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0