Movies
Ratings
365
Begin AgainRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
CubeRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
The IslandRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 1.5
DivergentRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 2.0