Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
RushRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0