Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0