Titles you rated
D-DayRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0