Series
Ratings
125
Wife ReturnsRated ★ 3.0- Alien SamRated ★ 5.0
In-soon Is PrettyRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.5
GloriaRated ★ 3.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.5
Heading to the GroundRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 4.0
Definitely NeighborsRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0- Coffee HouseRated ★ 1.0
StyleRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 1.0