Movies
Ratings
304
Frankie and JohnnyRated ★ 4.5
PhantomRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Lullaby for PiRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 4.0
Duck TownRated ★ 3.0
The BeguiledRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5- Best DriverRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5