Movies
Ratings
163
Extreme JobRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
RoomRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0