Series
Ratings
43
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0